Artykuł Cię zaciekawił? Dowiedziałeś się czegoś więcej? Koniecznie zostaw komentarz! Skomentuj jako pierwszy i podziel się swoimi wrażeniami. Napisz, jak oceniasz nasz artykuł i zostaw opinię. Weź udział w dyskusji. Masz wątpliwości i chcesz dowiedzieć więcej na temat poruszanego zagadnienia? Daj znać, o czym jeszcze chciałbyś przeczytać. Dziękujemy za Twój wkład w budowę bazy komentarzy. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami i komentarzami innych użytkowników.
Czy można zapobiegać chorobom prostaty?
Prostata to gruczoł, którym mężczyźni zaczynają interesować się z reguły dopiero po 50 roku życia. A niesłusznie, gdyż procesy chorobowe w prostacie mogą zaczynać się znacznie wcześniej, bo już po 30 roku życia.
Czy prostata ma wpływ na płodność męską?
Prostata jest gruczołem nie docenianym – mało kto wie, że pośrednio ma wpływ na płodność męską, gdyż to właśnie w tym gruczole jest wytwarzana substancja odżywcza dla plemników, która pozwala im przetrwać. Zapewnia im – tak potrzebną do skutecznego zapłodnienia – żywotność.
Czy choroby prostaty powodują bezpłodność żeńską?
Pośrednio tak. Przerośnięta prostata uciska cewkę moczową, co ma wpływ na pojawienie się problemów z opróżnieniem pęcherza moczowego, co z kolei może być przyczyną przenoszenia - obecnych w układzie moczowym – bakterii i toksyn środowiskowych różnego typu na – nie świadomą niczego – partnerkę, a w konsekwencji problemy z zajściem w ciążę.
Co powoduje problemy z prostatą?
Współczesna cywilizacja niesie ze sobą wiele toksyn środowiskowych, wcześniej nie spotykanych - w takiej ilości i różnorodności.
Testy biorezonansowe wykazują w prostacie, ale i układzie moczowo –płciowym, obecność:
metali ciężkich,
narkotyków,
związków radioaktywnych,
herbi- i pestycydów,
konserwantów,
pozostałości leków chemicznych i szczepionek, upośledzających nie tylko zdrowe funkcjonowanie prostaty, ale też rozszczelniających śluzówki jelit, a w konsekwencji - dysmikrobię jelitową.
Z kolei nieszczelność śluzówek i rozregulowana mikrobiota otwierają wrota dla zakażeń mikrobiologicznych.
Do najczęstszych patogenów należą: Chlamydia trachomatis, Ureaplasma, grzyby z rodzaju Candida, wirusy różnego rodzaju, bakterie Escherichii coli i inne.
Na dysfunkcję prostaty mają również wpływ niedobory składników odżywczych: cynku, witaminy D 3, Omega 3, witamin z grupy B oraz mało higieniczny tryb życia.
Czy można zapobiegać chorobom prostaty?
Z pewnością, tak. Warto skorzystać z dobrych testów biorezonansowych wykrywających:
wszystkie przyczyny możliwych dysfunkcji prostaty,
niedobory składników odżywczych, koniecznych dla jej sprawnego funkcjonowania.
Test biorezonansowy jest podstawą do opracowania skutecznej terapii detoksykacyjnej i suplementacyjnej, które mogą zapobiec pojawieniu się problemów z prostatą i konsekwencjom z tym związanym. Placówką, która wykonuje test biorezonansowy jest Podlaskie Centrum Medycyny Naturalnej MagMed.
Warto pamiętać - leki chemiczne i zabiegi chirurgiczne w obrębie prostaty mają wpływ na sprawność seksualną mężczyzny i jego komfort życia. Dlatego o prostatę warto zadbać wcześniej, by zapobiec wszystkim, przykrym konsekwencjom jej dysfunkcji.
Dziękujemy za ocenę artykułu
Błąd - akcja została wstrzymana
Dodaj komentarz do artykułu
Dziękujemy za dodanie komentarza
Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.
Błąd - akcja została wstrzymana